10 Фактів про Московію

Для чого і коли вигадана Російська держава? Коли московія стала Росією? Це ті історичні періоди, які приховані від нас умисне московськими царями, що фальсифікували історію Київської Русі, а потім і України.

Підтримати Чашкою Кави

1
Державу із назвою Московія цар Петро І перейменував у Росію аж у XVIII столітті, в 1721 році.
2
Плем`я мокші назвало свою річку Москва. А переклад цієї назви з мови мокші звучить як "брудна вода". Будь-які інші мови світу не можуть перекласти слово "Москва". Слово "кремль" - татарське й означає "укріплення на височині".
3
У середньовіччі всі картографи Європи писали й проводили кордон Європи вздовж кордонів Русі, а Русь - це територія нинішньої України. Московія - улус, зі своїми фінськими народами завжди була складовою Орди. Її Європа справедливо відносила до Азії.
4
Московія (Росія) платила данину кримському хану - своєму суверену й господарю, який був правонаступником Золотої Орди, аж до 1700 р. Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, а сам ішов пішки в Кремль, ведучи коня із кримським послом. Садив його на свій трон і ставав перед ним на коліна.
5
У 1610 році в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгізідів (родичі Чингісхана). На трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його в царство церква дала йому призвіще Романов, який нібито прибув з Риму правити Московією.
6
Катерина ІІ після окупації Великого Князівства Литовського (територія Білорусі) в 1795 р. своїм наказом веліла угро-фінські племена Московії назвати великоросами, а українців - справжніх русичів - малоросами.
7
Ніхто й ніколи не бачив у оригіналі договір про воз`єднання Московії та України, нібито підписаний Б. Хмельницьким і царем О. Романовим.
8
Уже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно. От тільки байку про перемогу Д. Донського над Мамаєм виспівують і досі на всі голоси.
9
Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії - це колишні слов`яно-руські князівства й до угро-фінської Московії не мали ніякого відношення, доки Московія-Орда не окупувала їх відповідно в 1462, 1478 і 1654 роках. А в інших областях Росії - Московії - ніколи не мешкали слов`янські племена й народи.
10
Золота Орда та її дочка Московія - це єдині країни світу, які тримали в рабстві власний народ. Це пояснює вічну відсталість багатої на природні копалини Московії від порівняно обділених на природні ресурси європейских країн. Адже ефективність роботи вільних людей набагато вища, ніж рабів.